Czartery jachtów motorowych na Mazurach
Czartery jachtów motorowych na Mazurach

Jachty motorowe Mazury 2024

czarter mazury

Serdecznie zapraszamy na pokłady naszych jachtów motorowych na Mazurach. Firma nasza oferuje jachty motorowe typu Nautika 1000 renomowanej marki Delphia. Jachty stacjonują w Giżycku – jednej z ważniejszych i najpiękniejszych miejscowości na Mazurach. Organizujemy czartery jachtów motorowych i żaglowych dla firm.

Czarter jachtów motorowych Mazury

Czarterowane jachty są bardzo przestronne i wygodne. Wewnątrz można swobodnie stanąć. Zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić podziwianie okolicy zarówno z pokładu, jak i z wnętrza jachtu, np. przez panoramiczne okna. Nasze jachty motorowe zostały wyposażone w silnik o mocy 29 KM. Mimo, dużych gabarytów jachtów, manewrowanie nimi jest niezwykle proste dzięki dwóm sterom strumieniowym. Orientację w terenie natomiast ułatwia system nawigacyjny z mapami Wielkich Jezior Mazurskich.

Jachty motorowe Nautika 1000
mają zanurzenie 65 cm. Pozwala to na wpływanie do płytkich portów. Jacht został wyposażony w Raymarine Dragonfly-5 do odczytu głębokości. Można odczytać także prędkość oraz sprawdzić temperaturę wody.
Ponieważ wieczory na Mazurach potrafią być chłodne, w naszych jachtach zamontowano ogrzewanie Webasto z wlotami ciepłego powietrza do kabin i kokpitu. Wielu Klientów docenia również możliwość słuchania muzyki (w jachtach znajduje się radio z funkcją USB) oraz oglądania filmów (jachty wyposażono również w telewizory z możliwością odtwarzania płyt CD).

Mazury
to jeden z najpiękniejszych regionów Polski. Co roku ściąga wielu miłośników jezior i czystych rejonów. Można podziwiać je w trakcie pieszych, konnych lub rowerowych wycieczek, z kajaków lub po prostu z plaży. Coraz większa ilość Klientów uważa jednak, że Mazury najlepiej zwiedzać pływając jachtem. Zachęcamy do skorzystania z naszego czarteru i sprawdzenia tej formy turystyki.

Nautika 1000

AGATKA

« z 4 »

Jacht motorowy, na który Cię stać, jest na wyciągnięcie ręki.  Dwa stery strumieniowe, dziobowy i rufowy ułatwią Ci manewrowanie w porcie. Dodatkowa sterówka na dziobie dzięki czemu, można sterować jachtem na dziobie w słoneczne, gorące  dni razem z załogą. Ogrzewanie, oddzielna kabina z WC morskim to tylko niektóre elementy takiego luksusowego jachtu motorowego. Dla Twojej dyspozycji mamy dwie bliźniacze jednostki. Portem macierzystym jest Giżycka Ekomarina.

Nautika 1000 – szczegóły >

JUSTYNKA

« z 4 »

Nautika 1000 – szczegóły >

Panorama jachtu