Nautika 1000

Opis

Jacht Nautika 1000 jest jednym z największych jachtów motorowych na Mazurach dostępny do czarteru bez uprawnień motorowych. (znany także jako houseboat). Wygodny i przestrzenny zadowoli każdego.
Jachty wyposażone zostały w stacjonarne silniki diesla o mocy 29 KM, oraz stery strumieniowe na dziobie i rufie. Sprawia to że sterowanie nimi staje się proste, zrozumiałe i bezpieczne. Dla amatorów wypoczynku na wodzie i nad wodą przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę: Rodzinne Wakacje, Dla Aktywnych i Spotkania Biznesowe. Już teraz możecie Państwo rezerwować te komfortowo wyposażone łodzie i cieszyć się relaksem oraz nietuzinkowymi widokami podczas pływania po mazurskich jeziorach. Po zorganizowanie i ustalenie etapów tras podróży prosimy o kantakt z armatorem.
Zużycie paliwa jachtu płynącego z prędkością ok.10km/h nie przekracza 3,5 litra na godzinę. Pozwoli to przykładowo na pokonanie dystansu równego odległości ‘po wodzie’ z Giżycka do Mikołajek (ok.35km) za ok.50-60zł (ok.10-12 litrów ropy).

Nowoczesny, wygodny, pszestrzenny i przyjazny do czarteru, komfortowy, nie robi fali, silnik diesla spełnia wszelkie wymogi UE dotyczące objętości i emisji spalin. Nautika 1000 jest bardzo uniwersalna, więc można jej używać na jeziorach, kanałach i rzekach. Jego największą zaletą jest prosta, a jednocześnie bardzo innowacyjna konstrukcja, przyjazna dla osób starszych i niepełnosprawnych. NAUTICA 1000 umożliwia wygodne zakwaterowanie dla 8 osób.

Jacht motorowy NAUTIKA, 1000 jaki oferujemy Państwu jest jednym z największych, które pływają po jeziorach Mazurskich. Przede wszystkim jest obszerny, wygodny i stabilny. Poruszając się po nim w kilka osób nie powoduje zagrożenia, że nie możemy się wyminąć, czy stwarzać groźne sytuacje, aby przejść obok siebie. Stabilność to podstawa bezpieczeństwa każdego jachtu. Stanie na burcie jachtu nawet w kilka osób nie powoduje niebezpiecznych przechyłów stwarzających zagrożenie wypadnięcia. Wygoda i rozkurczenie to następna zaleta jachtu NAUTIKA 1000. W części górnej pokładu w tak zwanej sterówce znajduje się rozkładany stolik i wygodne miejsca dla 8 osób. Wysokość sterówki wynosi 2,2m, gdzie nawet wysokie osoby mogą poruszać się w pozycji wyprostowanej. W upalne Mazurskie dni i noce jest to idealne miejsce do spożywania wspólnych posiłków i wypoczynku przy ulubionej książce czy grach zespołowych. Duże przeszklone szyby zapewniają doskonały widok na otaczający nas krajobraz Wielkich Jezior Mazurskich. W dolnej części pokładu znajduje się aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem dla 8 osób. Znajduje się w niej wersalka, rozkładany stolik, ława, telewizor z radiem, lodówka, zlew, kuchenka gazowa, zestaw obiadowy i kawowy dla 10 osób, oraz miejsce do przygotowywania posiłków. Z aneksu kuchennego jest wejście do 3 zamykanych kajut i łazienki. Łazienka składa się z automatycznej toalety morskiej, umywalki, prysznica. Podgrzewana woda w bojlerze zapewnia ciepłą wodę na toaletę dla całej załogi. Kajuta dziobowa przeznaczona jest szczególnie dla osób starszych gdyż można poruszać się w niej w pozycji stojącej. Dwie kajuty rufowe są 2 osobowe i do spania trzeba wejść w pozycji pochylonej. Nie mniej jednak jest szeroka, przestrzenna i nasłoneczniona. We wszystkich pomieszczeniach jachtu znajdują się nawiewy do ogrzewania w przypadku zimnych dni. Ogrzewanie WEBASTO sterowane jest automatycznie w zależności od warunków pogodowych i zapewnia komfort temperaturowy dla wszystkich pomieszczeń. Czasami jak w saunie, aż za gorąco.

Parametry

Całkowita długość: 10.55 m
Całkowita szerokość: 3.45 m
Zanurzenie: 0.63 m
Balast: 400 kg
Waga: 4 600 kg
Liczba koi: 3
Rok produkcji 2015
Liczba osób maksymalna – 8
Liczba osób komfortowo – 6
Port wypłynięcia EKOMARINA Giżycko
Wysokość w salonie i kabinach 2,2 m
Rodzaj steru abyssal
Typ silnika stacjonarny
Opis silnika Diesel 29 KM
Maksymalna prędkość 12 km/h
Zużycie paliwa 3,5 L/h
OGRZEWANIE
Webasto Air Top 5500
WC morskie – kabina

Wyposażenie


Lodówka elektryczna,
echosonda,
instalacja wody pitnej,
instalacja elektryczna,
relingi,
kuchenka gazowa,
zlewozmywak,
butelka gazowa,
w pełni wyposażona kuchnia,
środki ratunkowe,
gaśnica,
stolik w kokpicie,
gniazdo ładowania 12V,
kotwica,
cumy,
bosak,
drabinka,
ogrzewanie,
TV + dvd,
Ubezpieczenie OC,
Ubezpieczenie JachtCasco,

Dostępność jachtów

Nautika 1000 Agatka – dostępność jachtu

Nautika 1000 Justynka – sprawdź wolny termin

Opłaty dodatkowe


1.Sprzątanie jachtu 150zł
2.Kaucja zwrotna 2000zł
3.Opróżnienie fekali 50zł
4.Zapchana toaleta 100zł
5.Pies na pokładzie 200zł
6.Pościel 1 komplet na 2 osoby 150zł
7.Sternik od 200 zł/doba + wyżywienie + transport
8.Usługa One way (dostarczenie jachtu do wybranego portu na terenie WJM i odebranie go we wskazanym porcie) – koszt usługi ustalamy indywidualnie.
Dopłaty za krótki czarter:
1.czarter jednodniowy – 100%
2.czarter 2 dniowy – 50%
3.czarter 3 dniowy – 25%

Port

Tu stacjonują nasze jachty

port ekomarina

Regulamin Portu

OPŁATY ZA POBYT DOBOWY OSÓB NA JEDNOSTCE

Dorośli i dzieci powyżej 6 lat  18zł/doba
Dzieci do lat 6-ciu  1zł/doba

W opłacie za osobę zawarta jest nielimitowana możliwość korzystania z następujących usług i urządzeń: toalety, prysznice, umywalki, zmywalnia naczyń, kuchnia, pralka, suszarka, żelazko oraz pomieszczenie opróżniania i czyszczenia toalet chemicznych. Dostęp do pomieszczeń z wymienionymi usługami i urządzeniami umożliwia PORTKARTA (karta zbliżeniowa wydana w kasie). Za wydanie PORTKARTY pobiera się kaucję.

Doba pobytowa trwa do godziny 14:00 dnia następnego
 JEDNORAZOWE KORZYSTANIE Z USŁUG I URZĄDZEŃ
PRYSZNIC + TOALETA  10 zł
TOALETA                             2 zł
PRALKA (1 cykl)               10 zł
SUSZARKA (1 cykl)          10 zł
ŻELAZKO                             5 zł
OPRÓŻNIANIE TOALET CHEMICZNYCH 5 zł
PRZYŁĄCZENIE PRĄDU (do 3 godz.)  9 zł

WYKONANIE USŁUGI NASTĘPUJE PO OKAZANIU PARAGONU OBSŁUDZE PORTU.

Nasi klienci w naszym porcie mają wszystko gratis !

Galeria

DETALE

« 1 z 3 »

PIERWSZY REJS

« 1 z 2 »

JUSTYNKA

« 1 z 2 »

Czarter we mgle

« 1 z 2 »