Czartery jachtów motorowych na Mazurach
Czartery jachtów motorowych na Mazurach

NAUTIKA 1000 – Jachty Motorowe Mazury-2024

NAUTIKA 1000 

Zapraszamy do korzystania z czarteru jachtów motorowych na mazurach, wypoczynek na jachtach zwanych jako (HOUSEBOAT). Jachty stacjonują w Giżycku w porcie EKOMARINA. Mamy dla Państwa dyspozycji doskonale wyposażone jachty, typu NAUTIKA 1000 . Duże, wygodne, przestronne i bezpieczne. Nasze usługi, to przede wszystkim dbanie o dobre samopoczucie i bezpieczeństwo klientów pływających na naszych jachtach. Wbrew pozorom, aby przygotować jacht do czarteru trzeba sporego wysiłku i zaangażowania wielu osób. Począwszy od spraw technicznych, serwisowych, estetycznych, szkoleniowych, przygotowawczych i wielu innych dzięki którym jacht w stanie sprawnym można przekazać dla klienta. Od takich właśnie spraw zaczynamy prace przed wydaniem jachtu. Czarter jachtów motorowych na jeziorach Mazurskich jest dla każdego.  Mianowicie, kto tylko zamierza spędzić urlop w inny niż tradycyjny sposób, jak np. w hotelu, to zapraszamy do nas.

Wypoczynek na jachcie

Piękno Mazur po prostu trzeba podziwiać z jachtu. Pobyt na naszych jachtach z Giżycka z pewnością nie zawiedzie nawet najbardziej wymagających turystów. Giżycko stolica żeglarska Mazur jest idealnym miejscem skąd  należy zacząć czarter. Wypoczynek w krainie tysiąca jezior, to tak jak , pozbyć się od razu codziennych kłopotów, zapomnieć o troskach i zacząć regenerować siły na przyszłość. W okolicy giżyckiej Ekomariny znajduje się również wiele innych atrakcyjnych portów jak: Piękna Góra,  Wilkasy, LOK, Sant-Bruno, Sztynort i wiele innych do których możesz popłynąć i je pozwiedzać.Na wyposażeniu znajdują się m.in. lodówka, telewizor, ogrzewanie, środki czystości i dostęp do ciepłej wody.

Polecamy! Port EKOMARINA w Giżycku w którym stacjonują nasze jachty jest największym portem na Mazurach. Na powiększeniu zdjęcia można zobaczyć gdzie są nasze miejsca postojowe. Port został całkowicie przebudowany i oddany do użytku w roku 2011. Marina swoim standardem nie odbiega od tych, które możemy spotkać na zachodzie europy. Najważniejsze co rzuca się w oczy to spora przestrzeń do manewrowania przy parkowaniu. Przy każdej kei jest indywidualny pomost Y-bom dla jachtów, przy którym parkujemy burtą. Nie ma potrzeby tak jak w innych portach wykonywania skomplikowanych manewrów, aby zamocować jacht do bojki czy muringu. Jachty wpływające i wypływające mają dużo miejsca do wymijania się. czarter jachtów mazury. 

Dla początkujących

Nawet początkujący motoro-wodniarze po krótkim przeszkoleniu nabywają wprawy i obycia w manewrowaniu jachtem. Co roku staramy się doposażać łodzie w różne nowinki techniczne. Poprawiają one sprawność w pływaniu i manewrowaniu. Podwyższają również warunki socjalno-bytowe. W poprzednich latach nasze jachty zostały wyposażone w dodatkowe stery strumieniowe rufowe.  Przy użyciu razem ze sterami dziobowymi pozwalają na obracanie się jachtu wokół własnej osi. Teraz sterowanie i manewrowanie nimi w ciasnych portach to gratka. Łodzie wyposażyliśmy także w ładowarki pozwalające na ładowanie akumulatorów w portach. W nadchodzącym sezonie zamontowane zostaną prysznice kabinowe z ciepłą wodą. Zamontowana również będzie nawigacja. Oryginalny house-boat NAUTIKA 1000 to największy w Polsce jacht motorowy. Jachtem mogą pływać osoby bez żadnych uprawnień motorowodnych przy zastosowaniu silnika o mocy 29 KM. Nasz czarter jachtów w Giżycku to doskonała propozycja dla wszystkich fanów jezior i wypoczynku nad wodą. Czarter jachtów mazury.

Opłaty portowe

Ci którzy nie mają wykupionego stałego postoju muszą uiścić opłatę portową u bosmana. Ostatnio poprawił się poziom obsługi w porcie. Nie można już stawiać jachtów gdzie się chce, ale za wcześniejszą zgodą bosmana. Drugim ważnym aspektem mariny są warunki socjalne. I tutaj też wobec innych portów można wystawić 10, a dla czego? W porcie są 2 budynki z toaletami, prysznicami, pralnią gdzie są dwie pralki i jedna suszarka, oraz pomieszczenia dla niepełnosprawnych i matek z dziećmi. Są one bardzo dobrze wyposażone. Wprawdzie dostęp do pomieszczeń jest za pomocą opłaconych port-kart , ale nie ma limitu np. na czas brania prysznicu, jak w innych portach. Czarter jachtów motorowych mazury.

Parking 

Trzeci aspekt to duży parking. Jest on wyłożony kostką i również płatny. 30min gratis, doba 15zł. Piszę wyłożony kostką, ponieważ jeszcze do tej pory zdarzają się miejsca gdzie dojazd do parkingu odbywa się wyboistą drogą polną, a parking z dziurami zarośnięty trawą. W EKOMARINIE parking jak i cały port jest monitorowany. Podnosi to poziom bezpieczeństwa żeglarzy oraz czrterowiczów i zniechęca co niektórych do łamania prawa. Nie może zabraknąć również tawerny.  Można tam dobrze zjeść regionalne potrawy i wypić grzańca. Tawerna oferuje sporą gamę potraw z której, zawsze można coś wybrać dla siebie, a co dokładnie to zapraszam na stronę tawerny. Nasze jachty motorowe poleca serwis żeglarski toczarter.pl.

Czarter jachtów Mazury – to udany urlop na jeziorach mazurskich

Jest to czas wakacyjnych przygód, urlopów i odpoczynku. Mazury to jedno z ciekawszych miejsc, które przyciągają swoim urokiem i pozwalają oderwać się od codzienności, pobyć w środku mazurskiej natury i rewelacyjnie spędzić czas z rodziną i znajomymi. Obierając kierunek ma Mazury i Wielkie Jeziora Mazurskie , warto zastanowić się o sposobie spędzenia urlopu. Czy ma to być pobyt stacjonarny jak hotel z pełnymi wygodami, czy mobilny jak sancamper, a może jachtowy po jeziorach? Tutaj mamy duży wybór i dużo ofert jachtów motorowych i żaglowych. Takie jachty, jak, tango, Tess, antila, czy nautika 1000, parker, stilo, nawigator,  na Mazurach są do twojej dyspozycji.

Porty jak Giżycko, Ruciane-Nida, Węgorzewo Sztynort, Piękna Góra, Wilkasy są pełne atrakcji które musisz zobaczyć. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Może to być wypoczynek na plaży, kąpiel w jeziorze, łowienie ryb, szanty, kiełbaska przy ognisku, zwiedzanie zabytków, urok mazurskich miasteczek, koncerty i melanż do białego rana. I dzięki naszej firmie oferującej czarter jachtów na Mazurach, zaplanujesz wypoczynek w bardzo prostej formie.  Czarteruj jacht motorowy i ciesz się pobytem na jeziorach. Przygotujemy dla Ciebie wspaniałą ofertę czarterową.

Czarter-Jacht-Mazury

To firma działająca od lat, której specjalnością jest czarter jachtów motorowo-spacerowych i jachtów rekreacyjnych typu „houseboat”. Cały czas sprawnie działamy na rynku czarteru jachtów, co sprawia, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Jeśli chcesz wspaniale spędzić czas ze znajomymi, planujesz rodzinne wakacje czy też wyjazd firmowy – wybierz nasze jachty motorowe. Oferujemy czarter komfortowych jachtów, bezpiecznych i wygodnych, doskonałych na rodzinny wypoczynek. Nasze jachty pomieszczą do ośmiu osób komfortowo. Nasze jednostki zaprojektowane ponad czasowo w sposób funkcjonalny, które zapewnią maksimum wygody zarówno podczas rejsu, jak i w porcieJachty posiadają 3 oddzielne kabiny, łazienkę i WC, część wypoczynkową, w pełni wyposażony kambuz, przestronną mesę.

Nautika 1000

Szczególnie polecamy te jachty . Są to flagowe jachty renomowanej marki Delphia, która od trzydziestu lat specjalizuje się w produkcji jachtów. Obecnie już tylko jachtów motorowych. Klienci z pewnością docenią funkcjonalną konstrukcję jachtów i trzy wygodne kabiny kabina dziobowa, wnętrze z pełną wysokością stania, panoramiczne okna, przestronny kokpit salonowy oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne ułatwiające pływanie i manewrowanie jachtem. Te modele jachtów wyposażone zostały w silnik o mocy 29 KM, dwa stery strumieniowe, , nawigację z mapami Wielkich Jezior Mazurskich. Amatorów muzyki zainteresuje z pewnością radio z funkcją USB, a dzieci telewizory z możliwością odtwarzania płyt CD. Zwolennicy kąpieli wodnych mogą skorzystać z platformy kąpielowej dziobowej i rufowej. Jachty mają ogrzewanie Webasto z wlotami ciepłego powietrza do kabin i kokpitu, co umożliwia komfortowe pływanie jachtem nawet w zimne dni. Zaletą jachtów Nautika 1000 jest ekonomika użytkowania i niskie zużycie paliwa przy dobrych parametrach manewrowych. Nasze jachty współpracują z firmą, żeglujpl interjacht, mjacht.

Zalety naszych jachtów

Nasze jachty Nautika 1000 Agatka i Justynka wyposażone zostały w silniki diesela o mocy 29 KM, dwa stery strumieniowe, system nawigacyjny z mapami Wielkich Jezior Mazurskich, Raymarine Dragonfly-5 do odczytu głębokości, prędkości, temperatury wody oraz kompas. Bezpieczeństwo dla załogi stanowią relingi dachowe, a niskie zanurzenie pozwala poruszać się po płytkich wodach. Jachty naszych zaprzyjaźnionych firm jak np. Nautica 830 MC, to typ jachtu cabrio, specjalnie zaprojektowany i przystosowany dla wygodnych słonecznych kąpieli. Zanurzenie jachtu to 47 centymetrów, co umożliwia zwiedzanie płytszych miejsc, w bliskim kontakcie z naturą. Jacht został wyposażony w 25-konny silnik zaburtowy, dziobowy  ster strumieniowy, echosondę Garmin 421 S z mapami Wielkich Jezior Mazurskich, telewizor LDC z DVD oraz radio z CD i MP3.